Συμμετοχή σε poll για τον προγραμματισμό προσφερόμενων Εργαστηρίων/Σεμιναρίων του Εαρινού εξαμήνου

Αγαπητές και αγαπητοί φοιτητές. Με την συνδρομή του κ Σακελλαρίδη από το Εργαστήριο Η/Υ της Σχολής, φτιάξαμε ένα poll στο οποίο σας καλούμε να συμμετάσχετε δηλώνοντας τον αριθμό των εργαστηρίων και σεμιναρίων που ΠΡΟΤΙΘΕΣΤΕ να δηλώσετε το εαρινό εξάμηνο. Τα δεδομένα θα αξιοποιηθούν από την Επιτροπή Προπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος για τον καλύτερο προγραμματισμό του Εαρινού εξαμήνου.

Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη τον συνολικό φόρτο από υποχρεωτικά μαθήματα, πρακτική, πτυχιακές κλπ. Με άλλα λόγια μην απαντήσετε πόσα εργαστήρια/σεμινάρια θα θέλατε να πάρετε χωρίς να υπολογίσετε το διαθέσιμο φόρτο σας σε ECTS μονάδες!!!

Για να συνδεθείτε στο poll, κάντε κλικ στην πιο κάτω εικόνα. Για να μπείτε στην Ιστοσελίδα, θα χρειαστεί να κάνετε login, χρησιμοποιώντας το πρώτο τμήμα του ακαδημαϊκού σας μέιλ (πριν το @ δηλαδή, π.χ. psy0001) ως login name, και το συνθηματικό του μέιλ σας.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΤΟ POLL ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11.